Jak wybrać suknię, akcesoria i dodatki dla pani młodej

Wrzesień 1, 2016

Każdy ślub powiązany jest z dużymi wydatkami, niezależnie od tego czy jest to ogromna huczna impreza czy mniejsze przyjęcie wśród najbliższych. Na koszty te składają się liczne elementy. Do tych podstawowych wlicza się oczywiście kompletny ubiór przyszłej pani młodej. Co się na taki ubiór komponuje i gdzie najlepiej jest to kupić? Zachęcamy do sprawdzenia naszego poradnika.

 

Przede wszystkim suknia do ślubu

Kluczowym wyborem dla panny młodej jest bez wątpienia kreacja ślubna. Musi ona odpowiednio podkreślać walory urody kobiety, być wygodna oraz oczywiście pięknie się prezentować. Salony ślubne oferują duże możliwości, jeżeli chodzi o sukienki. Znaleźć w nich można wiele propozycji, a wśród nich te w największym stopniu popularne. Dzielą się one z uwagi na krój i dopasowanie względem figury. Są to między innymi suknie w stylu klasycznym, modele princessa, syrena oraz empire, jak również sukienki w kształcie litery A.

 

Elementy ozdobne do włosów

Fryzura ma olbrzymie znaczenie dla panny młodej, musi nie tylko wyglądać oryginalnie, ale w głównej mierze dobrze trzymać się w trakcie trwającej wiele godzin imprezy. Koniecznością jest wobec tego zarezerwowanie wizyty u dobrego fryzjera. Ponadto liczą się również dodatki, które wplata się we włosy, na przykład welon ślubny. Niektóre panny młode całkowicie rezygnują z tego dodatku, ale jest on niewątpliwie istotną częścią całego stroju, o tak naprawdę tradycyjnej formie. Oprócz welonu konieczne mogą okazać się dekoracje do włosów, które zresztą również sprzedają salony sukien ślubnych.

 

Bielizna i obuwie

Kupując bieliznę ślubną należy ją w sposób dokładny dobrać. Jest bardzo istotna nie tylko, jeśli chodzi o spodni ubiór pod sukienkę, ale zwłaszcza ma znaczenie w czasie poślubnej nocy z mężem. Szukając butów należałoby kupić takie, które będą nie tylko piękne, ale także wygodne. Nie można zapominać, iż konieczne będzie spędzenie w nich kilkunastu godzin. Warto wobec tego zamiast niesamowicie wysokich szpilek wybrać bardziej komfortowe buty na koturnie. Suknie ślubne najładniej prezentują się w połączeniu z butami na obcasie, zatem wszelkie obuwie bez obcasów raczej odpada.

 

Pozostałe elementy dla pani młodej

Zalicza się do nich przede wszystkim biżuterię, która warto by była skromna i tylko delikatnie podkreślała suknię i całościowy wygląd młodej pani. Pamiętać trzeba o tym, aby pasowała później do założonej na palec obrączki. Poza tym znaczący jest także bukiet kwiatów. Do wyboru jest mnóstwo możliwości, przed podjęciem decyzji dotyczącej wiązanki i planowaniu kompletnego wystroju trzeba zdać sobie sprawę z tego, że pewne kwiaty są możliwe do kupienia jedynie w danym sezonie.

 

Salony ślubne Warszawa

Brak komentarzy

Dodaj komentarz